gizlilik

  • www.drgulhizkaratas.com web sitemize yorum yazarken kullandığınız, ad soyad, e-mail ve telefonlar asla üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Tarafınıza en kısa sürede ulaşılabilmek için alınmaktadır. Talebiniz doğrultusunda istediğiniz zaman yorum ve bilgilerinizin silinmesini isteyebilirsiniz.
  • Web sitemizde yer alan yazı ve resimler izinsiz olarak kullanılamaz. Yazılarımızı kaynak olarak göstermek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
  • www.drgulhizkaratas.com sitesinden link verilen sitelerdeki içeriklerden sorumlu değiliz. Bu siteler herkes tarafından bilinen sosyal medya siteleridir. Facebook, İnstagram, Youtube, Linkedin vs.
  • Siteye gelen ziyaretçiler yorum bıraktığında yorum formunda gösterilen verileri ve ayrıca istenmeyen yorum tespitine yardımcı olmak için ziyaretçinin IP adresi ve tarayıcı bilgisi sistemde otomatik olarak kayıt altına alınmaktadır.
  • Sitemizde yer alan yazılar, Ultrasonografi ilgili bilgi ve fikir edinmek için yazılmıştır. Bu yazılar hekim teşhisi kadar yararlı değildir ve onun yerini tutamaz. Sitede yer alan bilgilere dayanarak kendinize teşhis koyamaz ve tedavi yapamazsınız. Bu sitedeki tüm yazı, yorum ve resimler bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Doğru şekilde tanı ve tedavi için doktorunuza baş vurmanız gerekmektedir.